Kontaktinformasjon
HOVEDNUMMER
4000 1925
Post@diode.no
Emil Rakoczy
900 45 609
Emil@diode.no
Daglig leder
Katrine Hvidsten
455 07 069
Katrine@diode.no
Administrasjonssjef
Håvard Hovden
982 36 189
Havard@diode.no
Teknisk leder
Idar Thorvaldsen
991 52 307
Idar@diode.no
Siv. Ing. IT
Eirik Hofsøy
416 21 753
Eirik@diode.no
IT-konsulent
Runar Høier
992 23 265
Runar@diode.no
IT-konsulent
Bengt Martin Johansen
958 82 206
Bengt@diode.no
ASP-konsulent
Daniel A. Hardcastle
476 26 447
Daniel@diode.no
IT-konsulent
Aslak Søbstad
415 60 484
Aslak@diode.no
Programmerer
Fjerntilgang og support via Internett med TeamViewer Diode fjernsupport
Vi ofrer alt for våre kunder ;)

Diode med kunder over hele landet!

Gasellebedriften Diode vokser, og vi har nå faste ASP/driftskunder i følgende byer og tettsteder i Norge: Oslo, Lillestrøm, Trondheim, Stavanger, Svolvær, Finnsnes, Tromsø, Alta, Hammerfest, Vadsø og Svalbard.

Diode AS sponser Buktafestivalen!

Både under festivalen og resten av året sponser vi Buktafestivalen med gratis IT. Dette er noe vi har valgt å gjøre for gi litt tilbake til lokalsamfunnet :)